Офіційний туристичний сайт міста
СУМИ

Фотовиставка американського фотографа-документаліста Брендана Хоффмана:"Бразерленд: Війна в Україні"

3 серпня 2018 17:00
Суми, "Агенція промоції "Суми"
 Фотовиставка американського фотографа-документаліста Брендана Хоффмана:"Бразерленд: Війна в Україні"

3 серпня у Сумській міській галереї відбулось відкриття фотовиставки американського фотографа-документаліста Брендана Хоффмана під назвою "Бразерленд: Війна в Україні"

Брендан Хоффман народився 1980 року у Олбані, штат Нью-Йорк. Працює у сфері документальної фотографії, проживає у Києві та працює з темами націоналізму, ідентичності, історії, політики та довкілля. Останнім часом його увага була зосереджена на Україні, починаючи з Революції Гідності 2013 - 2014 рр., фотографії якої були опубліковані та показані на багатьох виставках, і продовжуючи довготривалим висвітленням війни на Сході України.

З того часу, як протести у Києві вщухли і народ усунув від влади президента В.Януковича у лютому 2014 року, Східну Україну сколихнуло сепаратистське повстання за російської підтримки, що переросло у повномаштабну війну на Донбасі.

Через чотири роки війна не стихає, навіть зайшовши у глухий кут, вона приносить усе нові і нові смерті чи каліцтва. Для мирних жителів, які живуть біля контактної лінії чи непідконтрольній Україні території, конфлікт - це як погода, некерована реальність життя, яка формує повсякденне існування.
Кожен найкращим чином продовжує свою справу з відтренованим почуттям нормальності.

Саме ці події фотограф висвітлив у серії робіт, які можна переглянути у стінах Сумської міської галереї до 28 серпня.

Зазначимо, що під час дії експозиції, за допомогою спеціальних пристроїв, можна переглянути його світлини у режимі реального часу з функцією "360 градусів"

Вхід вільний