Офіційний туристичний сайт міста
СУМИ

У Сумській міській галереї відкрилась виставка"Селянський Всесвіт"

1 лютого 2018

30 січня у Сумській міській галереї відкрилася виставка Володимира Носаня «Селянський Всесвіт».

Художник народився в місті Балаклея Харківської області. Володимир Носань член Національної спілки художників України, учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок і пленерів. 20 січня 2018 року Володимиру Носаню присвоєне звання «Заслужений діяч мистецтв України».

Ольга Денисенко, мистецтвознавець, член Національної спілки художників України так говорить про митця: «Володимира Носаня надихають пейзажі України і зарубіжжя, багато часу він проводить на пленерах. Та все ж таки у своїх картинах він компонує власні краєвиди, насичує їх своїм настроєм, надихаючи власною думкою, додаючи те, чого немає у природі, а є в душі автора, розкриваючи двері із тривимірного стану матерії до душевного простору. Тому його олійний живопис часто уподібнено вишуканій гризайлі, матовій гуаші, рисунку тушшю і кольоровій ліногравюрі, що вимагає саме такої мови образотворчого вислову».

Сам автор зазначає, що до створення експозиції його надихнуло дитинство, той селянський Всесвіт, який він бачив з малих років. Звичайно, виставка не розкриває усього творчого потенціалу Володимира Носаня, проте дає можливість глядачам поринути у незвичайний світ масляних фарб.

Експозиція триватиме до 18 лютого. Вхід вільний!