Офіційний туристичний сайт міста
СУМИ

"365" у Сумській міській галереї

29 листопада 2018

27 листопада у приміщенні Сумської міської галереї відкрилась виставка живопису від сумської мисткині Анастасії Парфило під назвою "365"

Головні герої робіт авторки - коні, хоча вона також малює людей та пейзажі. За допомогою образів цих неперевершених тварин вона намагається показати світ у незвичній формі, зовсім з іншого ракурсу. ЇЇ роботи знаходяться і продовжують поповнювати приватні колекції у США, ОАЕ, Норвегії, Німеччини та Франції.

«Назва цієї виставки присвячена головній моїй праці – проекту "365 картин за 365 днів", реалізація якого тривала з 1 травня 2017 року по 1 травня 2018 року. Завданням цього «виклику» було намалювати 365 портретів коней протягом одного року, витримати всі складнощі та дійти до головної мети – привити людям любов і повагу до тварин, а саме до коней. В кінці проекту усі роботи були складені в одну єдину мозаїку, на якій проступає головний силует-образ. На виставці у вас є можливість спостерігати за результатом даного випробовування, відчути енергетику та об'єм роботи, надихнутися й полюбити цих тваринок. Крім того, тут представлені й інші картини, на яких коні грають роль більш символічну ніж реальну; і можна поміркувати над сенсом життя, чи вигадати якусь казку… Головне, щоб від переглянутого утворювалось нове бачення простих речей і відкрилась можливість зсунути рамки дозволеного сприйняття» - говорить авторка робіт

Експозиція буде доступна для відвідувачів Сумської міської галереї до 16 грудня включно.

Вхід вільний!